Angelina Jolie na rikthehet tek ai ylli i vjetër

Bota e Yjeve

Angelina Jolie na rikthehet tek ai ylli i vjetër

Nga: Bota sot Më: 24 tetor 2021 Në ora: 20:46
Angelina Jolie

Ajo është një nga yjet më të mëdha që kanë dalë nga Hollivudi.

Dhe Angelina Jolie dukej mahnitëse derisa mori pjesë në ndejën për filmin Eternals gjatë Festivalit të 16-të të Rome Film Fest të dielën.

Aktorja kishte veshur një fustan të zi elegant me një shpatull dhe një të qarë nga ana e majtë.

Ajo pozonte në këto ambiente ku u bashkua me Gemma Chan, e cila poashtu dukej magjepsëse me një minifustan rozë./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat