E shtrirë dhe me të pasmet në plan të parë, Lindita Halimi provokon imagjinatën e ndjekësve

Bota e Yjeve

E shtrirë dhe me të pasmet në plan të parë, Lindita Halimi provokon imagjinatën e ndjekësve

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 12:49
Lindita Halimi

Këngëtarja Lindita Halimi njihet për format trupore seksi, për të cilat është ushtruar dhe është ushqyer shëndetshëm ndër vite. Para pak kohësh, artistja bëri edhe një ndërhyrje në të pasme, duke transferuar aty të gjitha qelizat e dhjamit në mënyrë që të mos shëndoshet në zona të tjera të trupit.

Tashmë që është rikuperuar, Halimi poston herë pas here foto me të pasmet bombastike në plan të parë, duke i lënë ndjekësit e saj në rrjete sociale pa fjalë. Ditën e djeshme, këngëtarja ndau një fotografi të re në Instagram.

Ajo shfaqej gjysmë e shtrirë në një divan ngjyrë rozë dhe të pasmet ishin ato që tërhoqën vëmendjen. Halimi kishte veshur një bluzë po ashtu ngjyrë rozë, si edhe një palë pantallona të shkurtra të zeza, të cilat i rrinin pas trupit.

Image

“Çfarë ka të re në ‘Netflix’? Çfarë duhet të shoh?”,- shkroi artistja krahas imazhit.

Image

Më herët, Lindita publikoi një foto ku shihej e veshur me bikini, për të treguar gjithashtu se si dukeshin të pasmet e saj pas ndërhyrjes. Gjatë bisedave virtuale me ndjekësit, Halimi ka zbuluar se nuk do të ndalet me kaq, pasi shumë shpejt do t’i nënshtrohet një tjetër ndërhyrjeje. Ajo do të ndryshojë edhe gjoksin pas gjashtë muajsh.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat