Paris Hilton vesh fustanin prej letre higjenike në festën e beqarisë

Bota e Yjeve

Paris Hilton vesh fustanin prej letre higjenike në festën e beqarisë

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 17:39
Paris Hilton

Paris Hilton mund të shndërrojë pothuajse çdo gjë në modë, madje edhe letrën higjienike.

Artistja organizoi një festë paramartesore në oborrin e shtëpisë së saj. Të ftuarit kishin si sfidë të stilonin fustanin e Paris dhe motrën së saj, duke përdorur vetëm letër tualeti.

Madje ata përdorën imagjinatën për të krijuar një kurorë me letra dhe për ta bërë veshjen të duket elegante.

Image

Veshjet prej letre nuk zgjatën shumë, pasi qentë e Paris filluan të shkatërrojnë veshjet. Më pas, Parisi u shfaq me një mini fustan të bardhë me dekolte dhe mëngë të gjata.

Javët e fundit kanë qenë të mbushura me disa festa para se artistja dhe i fejuari i saj, Carter Reum të celebrojnë martesën e tyre. Në fillim të muajit, ata organizuan një festë të përbashkët beqarie në Las Vegas.

Paris dhe Carter u fejuan në shkurt 2021, pas më shumë se një viti lidhjeje.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat