Kejvina Kthella e ‘irrituar’ nga Big Brother Vip

Bota e Yjeve

Kejvina Kthella e ‘irrituar’ nga Big Brother Vip

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 13:54
Kejvina Kthella

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, ka reaguar ndaj shtëpisë më të madhe në Shqipëri “Big Brother Vip”.

Ajo përmes një ‘Instastory’ në rrjetet sociale u shpreh e irrituar nga situatat e krijuara nga banorët e kësaj shtëpie, shkruan GazetaBlic.

“Po keto te Big Brother Vip janë këtu për shoë apo për luftë”, shkroi Kejvina.

Më vonë ajo me sa duket është penduar që ka shikuar këtë reality show dhe shkroi: “Zot te lutem me rikthe mbrapsht kto dy ore te jetes time qe i humba duke pare Big Brother Vip”

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat