Loredana merr vëmendjen me dukjen elegante

Bota e Yjeve

Loredana merr vëmendjen me dukjen elegante

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 17:23
Loredana

Lori ka publikuar një fotografi të fytyrës në Instagram

Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana Zefi përveç se në muzikë është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria duke qëndruar në kontakt me fansat e saj mjaft shumë.

Së fundmi Lori ka ndarë me fansat e saj disa fotografi ku shohim se fytyra e saj po ‘shkëlqen’ teksa erdhi me grim mjaft glamuroz, por një gjë tjetër ua morri vëmendjen fansave.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat