Georgina Rodriguez bën daljen e parë publike si shtatzënë me binjakë

Bota e Yjeve

Georgina Rodriguez bën daljen e parë publike si shtatzënë me binjakë

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 21:38
Georgina Rodriguez

Ajo është në pritje të binjakëve me të dashurin e saj Cristiano Ronaldo.

Dhe, Georgina Rodriguez e mbështolli barkun e saj në rritje me një pallto komode “Nike” ndërsa po dilte për një shëtitje në Cheshire të enjten.

Modelja, 27 vjeçe, preu një figurë të rastësishme në xhaketën e mbushur me krem teksa bënte disa ushtrime të lehta me një mikeshë.

Ajo e kompletoi look-un me një palë dollakë lejla, çorape blu dhe të bardha dhe trajnerë komode.

Bukuroshja brune i fshiu flokët e saj të errëta me një stil të shkëlqyeshëm dhe zgjodhi të bënte pa grim ndërsa merrte ajër të pastër.

Georgina dukej me humor të mirë për shëtitjen ku më vonë vendosi kapuçin dhe shikoi diçka në telefonin e saj.

Dalja e saj vjen pasi Georgina dhe Ronaldo festuan ditëlindjen e katërt të vajzës Alana me foto të nxehta familjare në fillim të këtij muaji.

Përveç vajzës së Ronaldos me Georgina, ylli i Manchester United ka edhe djalin Cristiano Jnr, 11 vjeç dhe binjakët Eva dhe Mateo, katër vjeç.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat