Beatrix flet me Einxhel pas puthjes me Donaldin: Kam frikë se nuk do i shkëputem dot

Bota e Yjeve

Beatrix flet me Einxhel pas puthjes me Donaldin: Kam frikë se nuk do i shkëputem dot

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 22:39
Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj

Teksa po zhvishej, Beatrix ka folur me Einxhel në lidhje me Donaldin. Këngëtarja po rrëfente ndjesinë ndërsa u shpreh se i ka frikë të shkojë andej (aty ku ndodhet Donaldi) se ka frikë se nuk shpëputet dot.

Pasditja e sotme kthehet në një ditë të shënuar për Donaldin dhe Beatrix. Ata kanë shkëmbyer më në fund puthjen romantike të shumëpritur.

Dyshja ka shfaqur hapur pëlqimin për njëri-tjetrin dhe spektakli i së martës sqaroi përfundimisht gjithë raportet dhe spekulimet mes tyre.

Image
Beatrix flet me Einxhel

Pjesë nga biseda

Beatrix: A dukej bukur?

Einxhel: Po shumë e bukur, shumë romantike.

Beatrix: Nuk e prisja. E humba.

Einxhel: Shumë keni duruar.

Beatrix: E dija që do ndodhte. Kam frikë të iki andej se nuk do i shkëputem dot.

Einxhel: Kaq shumë të pëlqen ë?

Beatrix: Po.

Einxhel: Sa më bëhet qejfi, sa do të doja të dashurohesha dhe unë.

Beatrix: E ke parasysh kur mendoj kushërirat, shoqërinë që e ke parasysh…

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Image
Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat