Kejvina Kthella me poza seksi, ekspozon hiret trupore

Bota e Yjeve

Kejvina Kthella me poza seksi, ekspozon hiret trupore

Më: 29 janar 2022 Në ora: 09:26
Kejvina Kthella

Modelja e njohur, Kejvina Kthella arrin që gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes.

Bukuroshja bionde është mjaft e ndjekur edhe në rrjetin social, Instagram ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet.

Padyshim në postimet e saj nuk mungojnë as ato provokuese, dhe njëjtë ka veprua edhe së fundmi kur modelja posoti disa imazh të reja.

Image
Kejvina Kthella

Kejvina pozoi në disa foto ku shihet e veshur në një trupore të tejdukshme me printe tigri, në të cilat theksoi linjat e saj joshëse.

“Zoti e bekoftë këtë fatkeqësi pikante!”, ka shkruar Kejvina në mbishkrimin e imazheve, ndërsa pranoi komente të shumta nga ana e fansave.

Në anën tjetër, përveç fotosesioneve të ndryshme, modelen prej kohësh nuk e kemi parë në një projekt televiziv, aty ku edhe mori famën më të madhe.

Image
Kejvina Kthella
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat