Ana Kabashi merr vëmendje me poza të reja atraktive nga pushimet

Bota e Yjeve

Ana Kabashi merr vëmendje me poza të reja atraktive nga pushimet

Më: 11 maj 2022 Në ora: 11:41
Ana Kabashi

Një pjesë e vajzave të showbizzit shqiptar kanë nisur tashmë sezonin e pushimeve verore.

Në mesin e tyre është edhe këngëtarja e njohur, Ana Kabashi e cila ka vazhduar të sjell poza atraktive nga atje.

Duke theksuar linjat joshëse të trupit e veshur vetëm në bikini, Ana dukej më në formë se kurrë më parë, ndërsa shijonte rrezet e diellit me një gotë në dorë.

Image
Ana Kabashi

Artistja nga Peja në mbishkrimin e imazhit ka falënderuar fansat për përkrahjen e projektit të saj të fundit “Për dashni”.

“Faleminderit për 100 mijë “Për dashni” secili nga ju ka rëndësi, shumë dashuri për juve, le të shkojmë për më shumë”, ka shkruar Ana në mbishkrimin e imazheve.

Image
Ana Kabashi

Sipër fotografive, Ana pranoi pëlqime dhe komente të shumta nga ana e fansave të saj.

Ndërkohë, këngëtarja krahas projekteve të reja gjithashtu mbetet e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore dhe koncertet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat