Një prej muzave më seksi në Botërorin “Rusi 2018”, modelja sllovake e papërmbajtshme në Instagram

Bota e Yjeve

Një prej muzave më seksi në Botërorin “Rusi 2018”, modelja sllovake e papërmbajtshme në Instagram

Më: 11 maj 2022 Në ora: 19:09
Luçia Javorçekova

Një prej muzave më seksi në Botërorin “Rusi 2018”, modelja sllovake e papërmbajtshme në Instagram.

Luçia Javorçekova disa vite më parë pushtoi kronikat rozë si një prej muzave më seksi gjatë Kampionatit Botëror “Rusi 2018”.

Por modelja sllovake vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, falë fotove që publikon rregullisht në “Instagram”.

Luçia ka menduar që t’i dërgojë në delir 2.1 milionë fansat, me disa postime tepër provokuese, ku ekspozon linjat trupore, duke nxjerrë në plan të parë të pasmet perfekte.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat