Big Mama befason me dukjen pa makijazh

Bota e Yjeve

Big Mama befason me dukjen pa makijazh

Më: 24 maj 2022 Në ora: 21:50
Big Mama

Artistja e njohur nga Maqedonia, Big Mama, është mjaft aktive dhe ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Të njëjtën si një pjesë të madhe të yjeve femra në estradë jemi mësuar t’i shohim të kuruar në çdo detaj, në paraqitjet publike që bëjnë qoftë në televizion e po ashtu edhe në ndonjë mbrëmje të tyre.

Këngëtarja së fundmi mori vëmendje me një fotografi të shpërndarë në InstaStory, ku shfaqet tërësisht pa grim dhe pa filtra.

Image
Big Mama

Ajo duket se nuk e ka problem të shfaqet e tillë, ndonëse paragjykohet nga publiku e ndjekësit.

Sidoqoftë, Besiana Kasami (emri i vërtetë) vazhdojnë të jetë e pëlqyer dhe në formë të mirë.

Image
Big Mama

Big Mama këtë kohë ka qenë e angazhuar në Shqipëri në emisionin e Kiara Titos, “Style Star”.

Ajo mes tjerash nuk ka lënë anash as muzikën e projektet e reja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat