Imazhe të tjera nga xhirimet e klipit të ri të Noizyt dhe Loredanës që lansohet sonte

Bota e Yjeve

Imazhe të tjera nga xhirimet e klipit të ri të Noizyt dhe Loredanës që lansohet sonte

Më: 16 qershor 2022 Në ora: 15:42
Loredana dhe Noizy

Noizy dhe Loredana lansojnë sonte këngën e tyre më të re.

“Heart Attack”, titullohet kënga e cila publikohet në mesnatën e sotme, saktësisht në 23:59.

Nuk ka vend për dyshime që ky bashkëpunim do të jetë një nga hitet e kësaj vere.

Klipi i këngëtareve duket të jetë realizuar në një vend më ndryshe e me pamje të mahnitshme.

Ndrysh, Noizy ditë më parë ka publikuar bashkëpunimin me Yll Limanin e quajtur “Alkool”, e cila shpërtheu nga klikimet.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat