Beatrix i tregon Donaldit çfarë ka humbur, ekspozon linjat joshëse në bikini

Bota e Yjeve

Beatrix i tregon Donaldit çfarë ka humbur, ekspozon linjat joshëse në bikini

Më: 17 qershor 2022 Në ora: 17:56
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet më të përfolura muajve të fundit.

Artistja nga Kosova e cila prej vitesh jeton dhe në vepron në Shqipëri ishte pjesë e Big Brother VIP, pjesëmarrja e saj në këtë reality-show mori vëmendje të madhe.

Beatrix brenda shtëpisë krijojë një lidhje me aktorin Donald Veshaj që ishte jetëshkurtër dhe përfundoi sapo dyshja dolën jashtë.

Image
Beatrix Ramosaj

Megjithatë fokusi ka qenë tek këngëtarja edhe pas ndarjes dhe çdo veprim i saj pothuajse ka krijuar lajm, ndërkohë që ajo mbetet e angazhuar me projekte muzikore pa lënë anash postimet e ndryshme në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi, Beatrix ka ndarë më mijëra fansa të saj në llogarinë e Instagramit disa imazhe në të cilat shihet e veshur vetëm në bikini.

Image
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja ka kujtuar kohën kur kishte disa kilogram më pak, ndërsa nuk hezitoi ta quante veten yll, e që padyshim dukej në formë të mrekullueshme.

E veshur me bikini ngjyrë rozë, Beatrix theksoj linjat atraktive të trupit, ndërsa flokët e gjata i la në stil të gërshetave që i bini mbi supe.

Image
Beatrix Ramosaj

 

Ndryshe, kujtojmë që kënga e saj e fundit është “Vonë” që u lansua bashkë me videoklip dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 700 mijë klikime në kanalin e YouTube.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat