Milot Rashica feston ditëlindjen – Urimi i ëmbël i gruas së tij

Bota e Yjeve

Milot Rashica feston ditëlindjen – Urimi i ëmbël i gruas së tij

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 10:49
Milot Rashica me familjen e tij

Futbollisti i njohur Milot Rashica sot feston ditëlindjen e 26-të.

Në mesin e urimeve jo të pakta, ndër të parët dhe më të veçantit ishte urimi i  gruas së tij, Belkiz Kera.

”Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime.

Jemi me fat që të kemi në jetën tonë, babai më i mirë ndonjëherë”, shkroi ajo sipër fotos së përbashkët.

Ylli shqiptar i futbollit, Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë të martuar dhe kanë dy djem.

Image
Urimi i postuar nga gruaja e Milotit
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat