Kejvina Kthella shkëlqen në fustanin e shkurtër

Bota e Yjeve

Kejvina Kthella shkëlqen në fustanin e shkurtër

Më: 26 korrik 2022 Në ora: 22:43
Kejvina Kthella

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella ka realizuar një fotosesion të ri.

Bukuroshja bionde ka sjellur për fansat në Instagram disa imazhe të reja që nuk kaluan pa vëmendjen.

E veshur me një fustan të shkurtër dyngjyrësh të hapur tek pjesa e dekoltesë dhe barkut, Kejvina u kujdes të theksonte linjat mahnitëse të trupit.

Image
Kejvina Kthella

Ajo dukej në top formë e tejet atraktive teksa dukje e përshtati edhe me një grim të lehtë dhe aksesor teksa flokët i la të lidhura në topuz.

Modelja në postim zbuloi se ky set i ri i fotografive u realizua në Punta Cana, ndërsa pranoi edhe pëlqime dhe komente të shumta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat