Aktorja shqiptare flet e vendosur: Shumë shpejt do shkoj në Hollywood

Bota e Yjeve

Aktorja shqiptare flet e vendosur: Shumë shpejt do shkoj në Hollywood

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 09:25
Delinda Disha

Delinda Disha ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, ku një prej tyre e ka pyetur: Çfarë do bëje nëse do lije aktrimin?

Aktorja ka treguar se nuk ka ndërmend ta lërë, madje synon të shkojë në Hollywood.

Ajo është shprehur se do të shkojë shumë shpejt me shumë punë, besim dhe durim.

Image
Përgjigjja e saj
Image
Përgjigjja e saj

“Po do doja shumë por do shkoj shumë shpejt punë, besim, durim”, ka shkruar Delinda teksa ndjekësi e ka pyetur nëse Hollywood është në planet e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat