Melinda Ademi publikon fotografi nga vizita në Amsterdam

Bota e Yjeve

Melinda Ademi publikon fotografi nga vizita në Amsterdam

Më: 30 shtator 2022 Në ora: 18:58
Melinda Ademi

Rap-artistja e njohur, Melinda Ademi, është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale.

Ajo shpesh publikon imazhe e video të ndryshme, por nuk mungon as me fotografi nga përditshmëria.

Së fundmi, zeshkania ka bërë të ditur se ndodhet për pushime në Amsterdam të Holandës.

Image
Melinda Ademi

Kjo ka bërë që të marrë vëmendje me paraqitjen e stilin, ndonëse është shfaqur larg elegancës e sharmit që e sjell gjithnjë nëpër klipe.

“Melinda në Amsterdam: Shtatë fotografi”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Image
Melinda Ademi

Të shumta kanë qenë reagimet që mori nga miqtë e ndjekësit në pjesën për komente.

Ajo momentalisht po shijon suksesin e këngës së re “Milano”, që e solli pak ditë më parë në bashkëpunim me reperin Finem.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)


Projekti për pak kohë mblodhi afro tre milionë klikime në platformën YouTube.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat