Melinda merr vëmendje me dukjen në fustanin transparent

Bota e Yjeve

Melinda merr vëmendje me dukjen në fustanin transparent

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 11:54
Melinda Ademi

Rap-artistja, Melinda Ademi, ka disa ditë të mira që po i shijon në Amsterdam të Holandës.

Ndërkohë, për mbi një milion ndjekësit  e saj në Instagram po qëndron aktive me imazhe nga atje.

Së fundmi, shqiptarja mori vëmendje me paraqitjen në një fustan ngjyrë kafe që ia theksonte linjat trupore.

Image
Melinda Ademi

Ndërkohë, po e shijon suksesin me këngën e re “Milano” në bashkëpunim me reperin Finem.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat