9 muaj pas ardhjes së tij në jetë, Kylie Jenner ‘zbulon’ për herë të parë emrin e djalit të saj

Bota e Yjeve

9 muaj pas ardhjes së tij në jetë, Kylie Jenner ‘zbulon’ për herë të parë emrin e djalit të saj

Më: 24 nëntor 2022 Në ora: 12:13
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka zbuluar emrin e djalit të saj dhe Travis Scott.

Çifti mirëpriti djalin e tyre në shkurt dhe ende nuk e kanë treguar fytyrën e fëmijës, por ylli televiziv tregoi se si ia kanë vendosur emrin djalit të saj gjatë episodit final të serialit të tyre në “Hulu”.

Pas disa muajsh spekulime në lidhje me emrin e djalit të saj 25 vjeçarja, foli për herë të parë gjatë episodit:

“Ky vit ka qenë shumë transformues për mua. Ka kaq shumë gjëra të mahnitshme për të cilat jam shumë i emocionuar. Të rri me fëmijët e mi dhe të zhytem vërtet në punën time,” tha ajo.

“Emri i foshnjës sime është ende Wolf. Do t’ju njoftoj kur ta ndryshoj. Ndoshta do t’jua them në sezonin e tretë”, shtoi ajo duke i shkelur syrin kamerës.

Image
Foto

Kylie mirëpriti në jetë fëmijën e saj të dytë me Travis Scott në shkurt, duke e quajtur fillimisht djalin Ëolf Ëebster. Papritur më 21 mars, ajo shkroi në Instagram: “Emri i djalit tonë nuk është më Ëolf”. Ylli shpjegoi më tej: “Ne thjesht nuk ndiheshim sikur ishte për të. Thjesht doja të ndaja sepse vazhdoj ta shoh Wolf kudo.”

Që kur solli në jetë djalin e saj më 2 shkurt, ylli ka ofruar herë pas here foto, por ende nuk ka postuar një foto të portretit të tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat