“Ndizet” rrjeti, bjondina pozon me të brendshme seksi, mahnitë me format trupore

Bota e Yjeve

“Ndizet” rrjeti, bjondina pozon me të brendshme seksi, mahnitë me format trupore

Nga: Bota sot Më: 25 janar 2023 Në ora: 14:05
Lottie Tomlinson

Themeluesja e “Tanalogist”, Lottie Tomlinson ka shfaqur trupin e saj perfekt pesë muaj pas lindjes.

Me të brendshme ngjyrë tirkiz, bukuroshja ka treguar se t’i rikthesh linjat pas lindjes qenka e mundur.

24 vjeçarja në disa imazhe që ka publikuar në rrjetin e saj Instagram, shihet duke pozuar me vetëbesim, me një nxirrje të bukur të trupit, flokët kaçurrela jo shumë të gjatë dhe një grimë të lehtë në fytyrë.

Bukuroshja bjonde kompletin e të brendshmeve e ka me çmim prej 50 £ nga Lounge Underwear.

Kujtojmë se javën e kaluar, motra e saj, Louis Tomlinson ishte zhveshur me një set të të brendshmeve blu të ndezur.

Në video ajo pozonte para një divani.

Lottie Tomlinson ka lindur në gusht të vitit 2022, një djalë që e ka pagëzuar me emrin Lucky.

Image
Lottie Tomlinson
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat