Me forma trupore perfekte, bukuroshja uron shoqen nga Meksika

Bota e Yjeve

Me forma trupore perfekte, bukuroshja uron shoqen nga Meksika

Nga: Bota sot Më: 31 janar 2023 Në ora: 19:49
Ish- ylli i Love Island, Maura Higgins

Ish- ylli i Love Island, Maura Higgins ka shfaqur trupin e saj të bukur me bikini, gjersa e uron shoqen e saj për ditëlindje gjatë pushimeve në Tulum.

Bukuroshja e cila i ka ikur motit të ftohtë britanik, duke u “strehuar” në Meksikë, ka postuar fotografi me një palë bikini të kaltër me lule, shihet e lumtur me shoqen e sa.

32 vjeçarja reklamoi trupin e saj me forma perfekte, bel të hollë e këmbët e gjata.

Në fotografi tjetër shihet në errësirë, të dyja miket të mbuluara me peshqir, edhe në atë foto janë me bikini, gjersa lumturia shihet në fytyrat e tyre.

Image
Ish- ylli i Love Island, Maura Higgins
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat