Aktorja seksi që ‘luftoi’ për të gjetur dashurinë, takohet me ‘burrin’ - shokohen fansat e saj

Bota e Yjeve

Aktorja seksi që ‘luftoi’ për të gjetur dashurinë, takohet me ‘burrin’ - shokohen fansat e saj

Nga: Bota sot Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 08:00
Ylli japonez i filmave për të rritur, Rae Lil Black

Ylli japonez i filmave për të rritur, Rae Lil Black, ka qenë në kërkim të dashurisë dhe ka bërë njoftimin se më në fund ka gjetur një burrë – për habinë e fansave të saj.

Ndërsa ishte me pushime në Tajlandë, 26-vjeçarja u shfaq në rrjetet sociale për të treguar të bukurën e saj të re, e cila ishte një luftëtare jashtëzakonisht e ndërtuar dhe e aftë në Muay Thai.

Shumë tronditëse për ndjekësit e saj, bashkëshorti i ri doli të ishte një personazh imagjinar i videolojrave të quajtur Fakhumram, nga Tekken 7, shkruan “Daily star”, përcjell “Bota sot”.

Image
Ylli japonez i filmave për të rritur, Rae Lil Black

“E gjeta burrin tim 555”, ka shkruar ajo dhe ka etiketuar #Tekken.

Black ka dokumentuar ndjekjen e saj për dashuri që kur mbërriti në Tajlandë në dhjetor dhe fillimisht u zhgënjye nga mungesa e aktivitetit nga Tinder e saj, duke marrë vetëm shtatë pëlqime në gjashtë orë.

Image
Ylli japonez i filmave për të rritur, Rae Lil Black

Ajo shkoi në Facebook dhe pyeti:

"Ku mund të gjej një burrë në Tajlandë?", një pyetje që mori shumë përgjigje në seksionin e komenteve të saj.

Një fans i lartë tha: "Jo jo ai, i dashuri yt jam unë".

Një i dytë thjesht tha "Unë jam gati" dhe shkoi aq larg për të bashkangjitur një foto të tij duke veshur pantallona të shkurtra boksi, gjë që bëri që burra të tjerë të postonin foto të tyre topless për të tërhequr vëmendjen e Black.

Image
Fakhumram, nga Tekken 7

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat