Rita Ora duket tërheqëse ndërsa shijon një natë jashtë në Los Angeles

Bota e Yjeve

Rita Ora duket tërheqëse ndërsa shijon një natë jashtë në Los Angeles

Më: 26 mars 2023 Në ora: 17:38
Rita Ora

Rita Ora bëri një shëtitje të premten në mbrëmje teksa doli nga një restorant i mrekullueshëm në Los Angeles, e veshur me një kostum me material leopardi.

Këngëtarja 32 vjeçe, dukej e pabesueshme në pamjen e egër, e cila përbëhej nga një bralet lëkure dhe një palë pantallona me material leopardi.

Ylli gjithashtu zgjodhi ta mbulonte pak figurën e saj të tonifikuar të trupit me një pallto leshi ngjyrë bezhë, shkruan DailyMail.

Image
Rita Ora

Ajo gjithashtu zgjodhi të linte disa kopsa të lira në pallton e saj luksoze për të treguar një vështrim të fshehtë të barkut të saj të tonifikuar.

Për të shtuar më shumë shkëlqim pamjen e lezetshme, Rita vuri gjithashtu një rrip lëkure të zezë dhe një shtresë gjerdanesh të trashë argjendi.

Image
Rita Ora

Ajo gjithashtu zgjodhi t’i dizajnonte flokët e saj bionde në stilin kaçurrela dhe bëri një makijazh mjaft glamuroz.

Këto fotografitë vijnë pasi Rita u shfaq në rrjetet e saj sociale më herët gjatë ditës për të publikuar video dhe fotografi të ndryshme nga kjo paraqitje e saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat