“Ngrit temperaturat”, bukuroshja “çmend” me trupin “seksi” në plazh

Bota e Yjeve

“Ngrit temperaturat”, bukuroshja “çmend” me trupin “seksi” në plazh

Nga: Bota sot Më: 27 mars 2023 Në ora: 19:47
Aisleyne Horgan Wallace

Bukuroshja Aisleyne Horgan Wallace ka mahnitur me pamjen e fundit.

Me bikini të bardha dhe gurë që shkëlqenin në to, 44 vjeçarja ka nxjerrë në pah format e saj perfekte trupore.

Trupi i rrezitur “çokolladë”, nuk ishte e vetmja bukuri te Aisleyne, gjoksi perfekt dhe vithet ia shtonin “nxehtësinë” Meksikës.

Image
Aisleyne Horgan Wallace

Bukuroshja dukjen e saj e ka shoqëruar me një palë vathë të mëdha ngjyrë ari, gjersa nuk mungon as grimi në fytyrë të saj.

Në poza të ndryshme të yllit të realitetit, shihet edhe rëra e mbetur në trup të saj, gjë që i ka bërë fansat të kenë kureshtje më të madhe rreth saj.

Për më shumë shikoni fotografitë:

Image
Aisleyne Horgan Wallace
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat