Publikohet një foto e Oltës kur ishte vetëm 8-vjeçe

Bota e Yjeve

Publikohet një foto e Oltës kur ishte vetëm 8-vjeçe

Më: 28 mars 2023 Në ora: 14:46
Olta Gixhari

Ajo është një ndër banoret më të forta të “Big Brother VIP”, por padyshim edhe një ndër më simpatiket dhe joshëset e këtij edicioni.

Po flasim për Olta Gixharin. Në këtë foto e veshur nuse është pikërisht aktorja, 30 vite më parë kur ishte vetëm 8-vjeç.

Sot Olta është nënë e një djali 2 vjeçar dhe jeta e saj zhvillohet jashtë vendit, në Spanjë.

Image
Olta Gixhari

Olta Gixhari është kthyer në një nga protagonistet e “Big Brother VIP”, ku finalja nuk pëfytyrohet më pa të.

Ajo dhe gjithë publiku e shohin përballë Luizit në finale, por kush do të jetë fituesi mbetet të presim 6 maji.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat