Rita Ora ekspozon trupin e rrezitur me bikini, ja detaji që e “dëshmon” se është shqiptare

Bota e Yjeve

Rita Ora ekspozon trupin e rrezitur me bikini, ja detaji që e “dëshmon” se është shqiptare

Nga: Bota sot Më: 31 mars 2023 Në ora: 16:00
Këngëtarja Rita Ora

Këngëtarja Rita Ora ka shfaqur barkun e saj të tonifikuar me bikini.

Bukuroshja shqiptare, kishte veshur bikinit ngjyra ngjyra që shkëlqenin, ndërsa zinxhiri në belin e saj, ia shtonin bukurinë.

32 vjeçarja e cila po shijon pushimet në Sidnei, shihet me flokët të lëshuara natyrale, grim të lehtë dhe ngjyra e cila tashmë ishte bërë “çokolladë” nga rrezitja.

Image
Rita Ora

Ylli i popit kishte vendosur edhe një sërë bizhuterish, përfshirë këtu varëse e unaza tërheqëse.

Ajo ka postuar edhe foto nga dreka e saj, që përbëhej nga karkaleca të freskëta dhe një koktej margarita.

Image
Syri

Në mes të fotografive tjera, Rita ka postuar edhe një zinxhir me prapavijë te pantallonat ku shihen peshqit e vegjël në të dhe syri që te shqiptarë njihet “të mos i bien të këqijat”.

Siç duket Rita ka frikë nga njerëzit që “lakmojnë” dhe ia duan të keqen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat