Si rrallë herë, Rihanna shihet në një dalje me të birin në Los Angeles

Bota e Yjeve

Si rrallë herë, Rihanna shihet në një dalje me të birin në Los Angeles

Më: 1 prill 2023 Në ora: 16:00
Rihanna me djalin e saj

Rihanna u pa në një shëtitje të rrallë me djalin e saj të vogël, teksa ata kaluan ditën duke kryer punë nëpër Los Angeles.

Ylli i popit, 34 vjeç, mbajti fëmijën e saj në krahë ndërsa ata po shkonin drejt makinës për t’u nisur në destinacionin e tyre të ardhshëm.

Këngëtarja e “Disturbia” – e cila është në pritje të fëmijës së saj të dytë me ASAP Rocky – e fshehu barkun e saj të fryrë nën një xhup ngjyrë vjollce të veshur nën një pallto luksoze leshi.

Image
Rihanna me djalin e saj

Pas një dite të gjatë vogëlushi i yllit ra në gjumë me kokën mbi supin e nënës së tij.

Për këtë detyrë, Rihanna përshtati xhupin dhe pallton e saj me pantallona të zeza të gjera dhe sandale.

Image
Rihanna me djalin e saj

Ajo u tha se kishte marrë pjesë në një fotosesion në qytet më herët gjatë ditës.

Rihanna mbante një paruke të gjatë brune me balluke të drejta që i binin mbi sy.

Image
Rihanna me djalin e saj

Ajo ishte e zbukuruar me bizhuteri ari, duke përfshirë një palë vathë të mëdhenj me rrathë dhe byzylyk me zinxhir.

Krijuesja e hitit “Diamonds” dhe foshnja e saj ishin të shoqëruar nga disa nga miqtë më të ngushtë të këngëtares gjatë gjithë ditës.

Ndërsa binte nata, Rihanna vendosi një kapele bejsbolli sportiv ndërsa përgatitej të shkonte në shtëpi me djalin e saj, i cili dukej ishte i veshur me një xhup të vogël të bardhë me kapuç, ndërsa flinte i qetë në krahët e saj.

Rihanna dhe partneri i saj ASAP Rocky mirëpritën djalin e tyre në maj 2022, por nuk u dhanë fansave një paraqitje të portretit së foshnjës deri në dhjetor.

Image
Rihanna me djalin e saj

Këngëtarja u bëri fansave një tjetër surprizë kur zbuloi gjatë performancës së saj në Super Boël Halftime se është sërish shtatzënë.

Rihanna, ASAP Rocky dhe djali i tyre u shfaqën në kopertinën e numrit të marsit 2023 të British Vogue si familje.

Imazhet mahnitëse u kapën nga fotografët Inez van Lamsëeerde dhe Vinoodh Matadin.

Si pjesë e historisë së kopertinës, miliarderja foli për atë sesi po e përjeton të qenit nënë për herë të parë dhe pranoi se lindja e djalit të saj ishte krejtësisht ndryshimi i jetës.

Rihanna dhe reperi 34-vjeçar e çuan miqësinë e tyre shumëvjeçare në një nivel romantik në vitin 2020. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat