Georgina Rodriguez shfaqet plot elegancë në Kanë teksa merr pjesë në “amfAR Gala”

Bota e Yjeve

Georgina Rodriguez shfaqet plot elegancë në Kanë teksa merr pjesë në “amfAR Gala”

Më: 26 maj 2023 Në ora: 18:19
Georgina Rodriguez

Të enjten, AmfAR Gala Kanë u zhvillua në Hotel Du Cap Eden Roc Cap D’Antibes të Francës.

Dhe, Georgina Rodriguez shkëlqeu gjithë elegancën në një gjerdan me diamant prej një milion funtesh (1.1 milion euro) dhe një fustan të zi ndërsa pozonte për fotografi në mjediset e hotelit legjendar.

E dashura e Cristiano Ronaldos , 29 vjeçe, shfaqi dekoltenë e saj të bollshme në gjysmën e sipërme të fustanit, i cili ishte i krijuar me rripa mahnitës jashtë shpatullave, shkruan DailyMail.

Image
Georgina Rodriguez

Georgina po ashtu ka vënë në dukje këmbët e saj të tonifikuara me ndihmën e një çarje të guximshme deri në kofshë, ndërsa përshtati dukjen me taka me majë.

Me flokët e saj të lidhur mbrapa, ajo ka aksesuar pamjen e saj magjepsëse me gjerdanin e saj tërheqës rozë ‘Chopard’, që mendohet se vlen një milion funte.

Image
Georgina Rodriguez

Queen Latifah shërbeu si nikoqire e asaj që është festa më e nxehtë gjatë Festivalit vjetor të Filmit në Kanë, dhe e cila mbledh miliona dollarë për kërkimin dhe ndërgjegjësimin për AIDS dhe HIV.

Të ftuarit shijuan shfaqje muzikore nga Halsey, Adam Lambert, Bebe Rexha dhe Gladys Knight.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat