Shkurte Gashi publikon fotografitë e para si familje 4-anëtarëshe

Bota e Yjeve

Shkurte Gashi publikon fotografitë e para si familje 4-anëtarëshe

Më: 28 maj 2023 Në ora: 06:50
Shkurte Gashi me familjen e saj

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi dhe partneri i saj Albert Limani së fundmi u bënë prindër për herë të dytë.

Ata mirëpritën në jetë edhe një djalë, Kronin.

Këngëtarja ndau disa fotografi në rrjete sociale me familjen e saj të vogël.

Image
Shkurte Gashi me familjen e saj

“Të lumtur me ardhjen tënde Kron”, ka shkruar Shkurta në postimin e saj në Facebook, ku ka ndarë disa fotografi familjare.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat