Luana Vjollca me poza joshëse nga Australia

Bota e Yjeve

Luana Vjollca me poza joshëse nga Australia

Më: 28 maj 2023 Në ora: 07:45
Luana Vjollca

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, prej disa ditësh po qëndron në Australi.

Kjo për shkak të projekteve të reja, për të cilat po punon që një kohë të gjatë.

Sidoqoftë, bukuroshja bionde nuk mungon as me imazhe e video atraktive në rrjete sociale.

E së fundmi ka shpërndarë disa të tilla ku shfaqet në një makinë luksoze e me kostum shumëngjyrësh.

Dukjen e ka kompletuar me një palë atlete të markës Channel, syze dielli si dhe aksesorë.

Image
Luana Vjollca

"Jeto pranë diellit, kërce pranë hënës”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

E njëjta përndryshe pritet që së shpejti të nisë me programin e famshëm “Love Island”, i cili po vjen për herë të parë në Shqipëri.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat