Të pandashëm, Loredana publikon imazhe të reja romantike me partnerin Karim Adeyemi

Bota e Yjeve

Të pandashëm, Loredana publikon imazhe të reja romantike me partnerin Karim Adeyemi

Më: 10 shtator 2023 Në ora: 20:55
Loredana Zefi dhe Karim Adeyemi

Reperja shqiptare, Loredana javë më parë konfirmoi se ka nisur një lidhjen të re dashurie.

Ajo zbuloi se personi që i ka rrëmbyer zemrën është futbollisti gjerman i Borussia Dortmund, Karim Adeyemi.

Dhe që atëherë të shumta kanë qenë postimet dhe dedikimet që dyshja kanë bërë për njëri-tjetrin.

Image
Loredana Zefi dhe Karim Adeyemi

Njëjtë ka vepruar Loredana edhe së fundmi duke ndarë disa imazhe të ndryshme përmes llogarisë së saj në Instagram.

Çifti i ri shihen në momente romantike duke ndarë përqafime e puthje, ndërsa marrin vëmendje edhe me stilin unik të veshjeve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by babymama (@loredana)

“Dashur, dashuri, dashuri”, ka shkruar Loredana në mbishkrimin e fotove.

Ndryshe, kujtojmë që kjo është lidhja e parë publike e reperes pas asaj disavjeçare me reperin shqiptar, Mozzik, me të cilin ka një vajzë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat