Beyonce merr vëmendje me fustanin transparent dhe kapelë rrjetë gjatë performancës së fundit

Bota e Yjeve

Beyonce merr vëmendje me fustanin transparent dhe kapelë rrjetë gjatë performancës së fundit

Më: 15 shtator 2023 Në ora: 22:52
Beyonce

Beyonce mahniti fansat e saj të enjten me një set të ri imazhesh nga turneu i saj “Renaissance”.

Këngëtarja e “Crazy in Love”, e cila së fundmi festoi ditëlindjen e saj të 42-të me ndihmën e Diana Ross, ndau fotografi nga shfaqja e saj e fundit në Vancouver, British Columbia.

Fituesja e “Grammy”-t u mahnit me një mini fustan të zi, pjesërisht të tejdukshëm, me rruaza, të cilin e veshi me çizme të gjata deri në kofshë dhe doreza lëkure të zeza deri në bërryl.

Image
Beyonce

Ajo e kompletoi kostumin me një kapelë rrjetë të zezë në formën e një kupole, e cila mbulonte fytyrën e saj deri mbi buzët e saj. Nën të, ylli mbante një palë syze dielli të zeza.

Fansat e Beyonce ishin të kënaqur me fotot e reja dhe sa shpesh ylli ka postuar së fundmi në rrjetet sociale.

Image
Beyonce

Beyonce ka mahnitur fansat me një sërë pamjesh të pabesueshme të dizajnuara me porosi gjatë turneut të saj.

Gjatë ndalesës së saj të tretë dhe të fundit në Los Angeles javën e kaluar, e cila përkoi me ditëlindjen e saj, ajo madje kërkoi ndihmën e Donatella Versace për një nga kostumet e saj.

Mini fustani verbues blu dhe ari me printimin e firmës Versace Barocco iu deshën 600 orë (25 ditë) dhe tre anëtarë të Atelier për t’u bërë.

Për turneun, Beyonce performon këngët e albumit të saj, “Renaissance” (2022), në rregull dhe të ndërthurura me këngë nga i gjithë katalogu i saj.

Image
Beyonce

Tre muaj e gjysmë në turneun e saj, Beyonce është planifikuar të vazhdojë të bëjë rrugën e saj nëpër SHBA deri në shfaqjen finale në GEHA Field në stadiumin Arrowhead në Kansas City më 1 tetor. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat