Kim Kardashian duket tejet atraktive në vikend, ndërsa thekson linjat e trupit në tuta sportive

Bota e Yjeve

Kim Kardashian duket tejet atraktive në vikend, ndërsa thekson linjat e trupit në tuta sportive

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 08:49
Kim Kardashian

Kim Kardashian dukej më “e nxehtë” se kurrë e veshur me një bluzë të zezë të ngushtë dhe pantallona të gjera gjatë një vrapimi në Calabasas, Kaliforni të premten.

42-vjeçarja i la të lirshme flokët e saj të zinj rreth shpatullave teksa fshihte fytyrën pas një palë syze dielli të mëdha, shkruan DailyMail.

Ajo i mbajti aksesorët e saj minimalë, duke mbajtur një çantë elegante të zezë “Dior Saddle” dhe telefonin e saj në dorë ndërsa i bënte gjërat para fillimit të fundjavës.

Image
Kim Kardashian

Duke e mbajtur pamjen e saj po aq kohezive sa perandoria e saj e biznesit, Kim kombinoi pjesën e sipërme dhe të poshtme me një palë këpucë tenisi të zeza.

Puna publike e themelueses së “Skims” vjen disa ditë pasi filluan të qarkullojnë raportime se ajo po ‘shoqërohej’ me marrësin e gjerë të Baltimore Ravens, Odell Beckham Jr., 30 vjeç.

Image
Kim Kardashian

Megjithatë, një burim i afërt me yllin e “Kardashians” tha për DailyMail se Kim nuk po dilte me askënd ‘seriozisht’ për momentin.

I njëjti burim shtoi: “Kim dhe Odell janë miq dhe kanë shumë miq të përbashkët”.

Image
Kim Kardashian

Sipas burimit, themeluesja e markës “KKW Beauty” ishte më e fokusuar në perandorinë e saj të biznesit në rritje tani dhe fëmijët e saj.

“Ajo nuk është duke u takuar seriozisht me dikë për momentin, por është e hapur për të gjetur sërish dashurinë nëse takon personin e duhur”, tha burimi.

Image
Kim Kardashian

Ndërkohë, ish-e dashura e Odell, Lauren Wood, nëna e djalit të tij Zydn, mesa duket iu përgjigj thashethemeve të lartpërmendura me një postim të fshehtë në Instagram.

Trajnerja 30-vjeçare e fitnesit, e cila zakonisht përdor pseudonimin e saj LoLo, ndau me ndjekësit një seri të ‘selfie’-ve me mbishkrimin rrëfimtar: “Të qëndrosh e pranishme në këtë moment është më e afërta për t’i besuar të panjohurës”.

Image
Kim Kardashian

Ylli i NFL dikur ishte gjithashtu i lidhur në mënyrë romantike me motrën e vogël të Kim, Khloe Kardashian, 39 vjeç.

Lauren dhe Odell kishin lidhje nga viti 2019 deri diku në vitin 2023, me burime të shumta që konfirmuan për Revistën People se çifti i fokusuar në fitnes ishte ndarë.

Ndërkohë, miliarderi Michael Rubin hodhi poshtë thashethemet se bukuroshja e ishte në lidhje me superyllin e Odell-it në NFL, Tom Brady, duke thënë: “Sinqerisht, ata janë thjesht miq”.

Duke lënë mënjanë romancën, Kim është kritikuar nga fansat e “American Horror Story”, të cilët pretenduan se ajo ‘shkatërroi’ shfaqjen me aktrimin e saj të keq.

Roli i saj si publicistes sëi çuditshëm Siobhan Corbyn në “American Horror Story: Delicate” ishte debutimi i saj televiziv me skenar.

Ajo gjithashtu është planifikuar të kthehet si vetvetja në sezonin e katërt të shumëpritur të “The Kardashians” që do të transmetohet në Hulu.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat