Angela Martini duket atraktive në pozat e fundit, ndërsa vë në dukje gjoksin

Bota e Yjeve

Angela Martini duket atraktive në pozat e fundit, ndërsa vë në dukje gjoksin

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 11:46
Angela Martini

Angela Martini duket atraktive në pozat e fundit, ndërsa vë në dukje gjoksin

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo destinacionet luksoze që viziton.

Së fundmi, bukuroshja shkodrane ka publikuar në rrjetin social Instagram një sërë fotografish, ku është shfaqur mjaft atraktive duke pozuar në të zeza.

Image
Angela Martini

Ajo kishte veshur një palë geta të ngushta dhe një korse të ngushtë, që vinte në pah gjoksin e saj atraktiv.

Në fotografitë e publikuara, Angela është dukur mjaft joshëse në pozat ‘e nxehta’ që ka marrë para aparatit fotografik.

Image
Angela Martini

Bukuroshja përndryshe vazhdon të jetë e martuar me biznesmenin e njohur rumun, Dragos Savuelscu.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat