Jennifer Lopez duket magjepsëse me një fustan të prerë, teksa mbështet bashkëshortin Ben Affleck në eventin e bamirësisë

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez duket magjepsëse me një fustan të prerë, teksa mbështet bashkëshortin Ben Affleck në eventin e bamirësisë

Më: 19 nëntor 2023 Në ora: 08:21
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Jennifer Lopez bëri një shfaqje magjepsëse ndërsa mbështeti bashkëshortin, Ben Affleck, në “Eastern Congo Initiative Poker and Blackjack Tournament 2023” në Palazzo në Las Vegas të premten.

Krijuesja i hitit “On The Floor”, 54 vjeçe, e cila së fundmi u pa me aktorin dhe djalin e tij Samuel në një Rolls-Royce 450 mijë dollarëshe (412 mijë euro), qëndroi pranë fituesit të Oskarit, 51 vjeç, ndërsa u bashkuan me të famshëm të tjerë në tapetin e kuq.

Bukuroshja mahniti e veshur me një fustan të zi “David Koma” që shfaqi linjat e saj, e që përmbante një prerje të qartë në pjesën e përparme, shkruan DailyMail.

Image
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Detaje argjendi, u vendosën në fustanin e saj të veçantë, për një dukje fantastike.

Ajo vendosi një palë taka të hapura dhe të zeza me rripa për të përkuar me skemën e ngjyrave të dukjes së saj për eventin bamirës.

Image
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Flokët e saj ishin të ndara në mes dhe pa mundim rrodhën poshtë shpatullave të saj në valë elegante.

Jennifer e ka aksesuar fustanin e saj me një palë vathë argjendi të ndezur që shkëlqenin nën dritat e ndezura.

Aktorja e “Hustlers” mbante lehtësisht një çantë të zezë dhe vezulluese në dorë për të mbajtur disa sende që i duheshin gjatë mbrëmjes speciale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat