S*ks me Ronaldon dhe video duke e bërë me portugezin, ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale

Bota e Yjeve

S*ks me Ronaldon dhe video duke e bërë me portugezin, ylli i “Onlyfans” trondit rrjetet sociale

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 13:45
Daniela dhe Ronaldo

Daniela Çavez disa muaj më parë tronditi me deklaratat e saj të bujshme.

Image
Daniela

Ajo ishte shprehur se kishte bërë seks me Kristiano Ronaldon dhe madje e kishte të filmuar “aksionin” me yllin portugez.

Modelja nga Kili vijon të jetë në qendër të vëmendjes në “Instagram”, gjithashtu edhe në platformën “Only Fans".

Image
Daniela

Aty ajo shfaqet pa filtra për fansat e saj të shumtë.

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat