Zendaya nxjerr një tjetër pamje të mahnitshme në tapetin e kuq, në premierën e “Challengers” në Romë

Bota e Yjeve

Zendaya nxjerr një tjetër pamje të mahnitshme në tapetin e kuq, në premierën e “Challengers” në Romë

Më: 9 prill 2024 Në ora: 11:14
Zendaya

Zendaya shtoi një fund të gjatë, i cili mburrej me një të çarë deri në kofshë për të treguar një pamje të këmbëve të saj të tonifikuara.

Ylli shtoi në dukjen magjepsëse një palë taka të larta të bardha.

Ajo u sigurua që të gjithë sytë ishin mbi të me një mori diamante, të veshur me unaza të shumta me shkëlqim dhe një gjerdan të mrekullueshëm argjendi që i ngjante një gjarpri, shkruan DailyMail.

Image
Zendaya

Ylli i “Dune” i ngriti flokët me një stil elegant dhe e kompletoi pamjen e saj të patëmetë me një gamë grimi të bronztë.

Zendaya ka udhëtuar nëpër Evropë në turneun promovues për “Challengers”, duke u shfaqur në premierën e Parisit të shtunën, ndërsa ajo do të marrë pjesë në premierën në Mbretërinë e Bashkuar të mërkurën.

Image
Zendaya
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat