Shanna Moakler pozon me bikini në dyvjetorin e martesës së ish-bashkëshortit të saj Travis Barker me Kourtney Kardashian

Bota e Yjeve

Shanna Moakler pozon me bikini në dyvjetorin e martesës së ish-bashkëshortit të saj Travis Barker me Kourtney Kardashian

Më: 17 maj 2024 Në ora: 23:43
Shanna Moakler

Shanna Moakler ndau një fotografi me bikini në Instagram të enjten.

Bikini i modeles së “Playboy” ishte i zi me guacka në fund. Ajo gjithashtu shkëlqeu barkun e saj me gurë të çmuar ndërsa qëndronte në një vaskë të nxehtë.

Modelja tha se mendonte se postimi ishte i lezetshëm, por po mendonte ta hiqte atë. Por ndjekësit e saj iu lutën të mos: “Mos guxo ta fshish, duhet të jesh krenare që dukesh mahnitëse”, shkruan DailyMail.

Image
Shanna Moakler

Koha ishte interesante pasi ishte dyvjetori i martesës së ish-burrit të saj Travis Barker, 48 vjeç, dhe gruas së tij Kourtney Kardashian, 45 vjeç.

Modelja 49-vjeçare ka vajzën Alabama, 18 vjeçe dhe djalin Landon, 20 vjeç me rokerin 48-vjeçar Blink-182. Dhe Travis është gjithashtu njerku i vajzës së saj 25-vjeçare Atiana me Oscar De La Hoya.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat