Pak para lindjes, Olta publikon foto nga shtrati - kjo është gjendja e saj

Bota e Yjeve

Pak para lindjes, Olta publikon foto nga shtrati - kjo është gjendja e saj

Më: 21 maj 2024 Në ora: 10:03
Olta Gixhari

Aktorja e njohur Olta Gixhari edhe pak javë do të bëhet nënë për herë të dytë.

Andaj ajo këtë kohë po i shijon pranë me të dashurve të saj bashkëshortit dhe djalit Amarit.

Ajo ka ndarë një foto nga shtrati ku ishte shprehur “A ju mungova”.

Image
Olta Gixhari

Andaj ka marrë përgjigjeje të shumta nga ndjekësit ku treguan se e kanë ndjerë mungesën e aktores.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat