Skuadrat që e donin Messin

Futboll

Skuadrat që e donin Messin

Më: 7 janar 2021 Në ora: 15:27
Skuadrat që e donin Messin

Skuadra angleze Manchester City besojnë se janë duke e kryesuar garën për një marrëveshje me Messin, nëse ylli vendos të largohet nga Barcelona, raporton “The Telegraph”.

City, PSG dhe Inter janë skuadrat që kanë qenë të lidhura vazhdimisht me një transferim të mundshëm të Messit, i cili pritet të marrë një vendim rreth të ardhmes së tij në fund të këtij edicioni.

Messi ka shënuar 12 gola në 20 paraqitje këtë edicion, në të gjitha garat për skuadrën e Barcelonës.

Mbetet të shihet se sa do të realizohen këto qëllime të këtyre skuadrave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat