Arsenali ende e dëshiron mesfushorin e Romës

Futboll

Arsenali ende e dëshiron mesfushorin e Romës

Më: 14 janar 2021 Në ora: 14:49
Arsenali ende e dëshiron mesfushorin e Romës

Arsenali ende e dëshiron mesfushorin e Romës.

Klubi londinez është ende i interesuar për mesfushorin Steven N’Zonzi, raporton FootMercato.

Arsenali ka kohë që është duke u lidhur me një transferim të ish-lojtarit të Blackburn dhe Stoke City, ku sipas spekulimeve tekniku Mikel Arteta pritet të tregojë interesim për mesfushorin francez.

N’Zonzi momentalisht është nën radhët e skuadrës franceze Rennes, ku është në formë huazimi deri në fund të edicionit 2020/21.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat