Nigeriani stërvitet me fanellën e Skënderbeut

Futboll

Nigeriani stërvitet me fanellën e Skënderbeut

Më: 15 janar 2021 Në ora: 16:37
Nigeriani stërvitet me fanellën e Skënderbeut

Pushimi i tij në Nigeri ka zgjatur më shumë se sa që pritej.

Teksa leja e qëndrimit për të po vonohet, Otto John ka filluar të përgatitet individualisht për të mos qenë mbrapa shokëve të skuadrës në momentin që do i bashkohet Prishtinës, shkruan Gazeta Olle.

Sulmuesi i rrezikshëm ka filluar stërvitjet në Nigeri.

Ai sot ka publikuar një video në instagram në të cilën shihet duke vrapuar.

Çfarë bie në sy është fakti që ai në trup ka veshur fanellën e Skendërbeut dhe jo atë të Prishtinës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat