Rahoveci me trajner të ri

Futboll

Rahoveci me trajner të ri

Nga: K.Goca Më: 22 janar 2021 Në ora: 13:51
Rahoveci me trajner të ri

Ish trajneri i Malishevës, Senad Alirifa, arrin marrëveshje me klubin e futbollit Rahoveci.

Edhe faqja e Rahovecit e bën të ditur lajmin, se Alirifa është trajner i ri i skuadrës së tyre. 

“Klubi arrin marrëveshjen me trajnerin Senad Alirifa, duke u bazuar në përvojën e tij, synojmë inkuadrim në ligën e parë”, njofton faqja e KF Rahovecit.

Rahoveci është në Ligën e Dytë të Kosovës, ku renditet në pozitën e tretë me 32 pikë, tetë me pak se lideri Fushë Kosova dhe katër se Bashkimi, që mban pozitën e dytë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat