Rrahmani në bankë

Futboll

Rrahmani në bankë

Më: 24 janar 2021 Në ora: 14:16
Rrahmani në bankë

Verona-Napoli do të jetë ndeshja tjetër që luhet sot në kuadër të javës së 19-të në Serie A.

Napolitanët kërkojnë me ngulm fitoren për t’u ngjitur në krye, sidomos pas gabimeve të Milanit dhe Interit mbrëmë.

Në anën tjetër, Verona me një fitore eventuale sot do të hynte në garë për një vend në Evropë.

Amir Rrahmani do të jetë në bankën rezervë, kurse Elseid Hysaj starton për Napolin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat