Gomez mbërrin në Sevilla

Futboll

Gomez mbërrin në Sevilla

Më: 26 janar 2021 Në ora: 17:07
Gomez mbërrin në Sevilla

Gomez mbërrin në Sevilla: Jam shumë i lumtur!

Ashtu siç ishte përfolur, Papu Gomez do të firmos me skuadrën e Sevilja-s në La Liga.

Argjentinasi u largua nga klubi i Atalantës, për shkak të marrëdhënieve të ftohta me trajnerin Gasperini. Ai sapo ka mbërritur në Sevilja dhe është gati për të nisur aventurën e tij të re.

Me të mbërritur, Gomez tha disa fjalë për mediat: "A jam i lumtur? Shumë ". Tani argjentinasi do t'i nënshtrohet ekzaminimeve të zakonshme mjekësore, para se të nënshkruajë kontratën me Sevijan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat