Hadërgjonaj me Kasimpasa-n humbin në minutën e fundit 

Futboll

Hadërgjonaj me Kasimpasa-n humbin në minutën e fundit 

Nga: K.Goca Më: 30 janar 2021 Në ora: 13:30
Hadërgjonaj me Kasimpasa-n humbin në minutën e fundit 

Reprezentuesi i Kosovës, Florent Hadërgjonaj, u paraqit standard për Kasimpasa-n, por nuk arritën të paktën një barazim në konak të tyre.

Ata humbën në minutën e fundit (0:1) nga ekipi Kayserispor, në kuadër të javës së 22-të të Superligës së Turqisë. 

Hadërgjonaj bëri paraqitje të mirë, megjithatë ekipi i tij i pafat. Në minutën e 90+4, Demirok shënon për fitoren e mysafirëve.

Kasimpasa renditet në vend të 13-të me 25 pikë, ndërsa Kayserispor është i 17-ti me 22 sosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat