Klubi anglez shkarkon trajnerin

Futboll

Klubi anglez shkarkon trajnerin

Më: 3 shkurt 2021 Në ora: 09:44
Foto ilustruese

Skuadra e Bournemouth ka shkarkuar sot trajnerin e tyre, Jason Tindall.

“AFC Bournemouth ka ndarë sot rrugët me trajnerin, Jason Tindall.

Është një vendim i cili nuk është marrë lehtë, duke pasur parasysh angazhimin e jashtëzakonshëm të Jason për klubin si një lojtar, ndihmës trajner dhe trajner”, shkuhet në komunikatë.

Bournemouth ndodhet në vendin e gjashtë në tabelë në Championship.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat