Ia falin

Futboll

Ia falin

Më: 4 shkurt 2021 Në ora: 12:09
Ia falin

Arturo Vidal raportohet se nuk do të gjobitet nga Interi për reagimin pas zëvendësimit kundër Juventusit të martën në Kupën e Italisë.

Kiliani nuk ishte i lumtur me vendimin e Antonio Contes që e zëvendësoi atë me Christian Eriksenin në minutën e 73-të.

Sipas Gazzetta dello Sport, mesfushori ra nga niveli pas minutës së 60 dhe për këtë Conte ndërhyri.

33-vjeçari që ka luajtur 25 ndeshje zyrtare që prej transferimit nga Barcelona, megjithatë do të falet, nuk do të gjobitet për reagimin që bëri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat