Tension te Napoli

Futboll

Tension te Napoli

Më: 13 shkurt 2021 Në ora: 11:36
Tension te Napoli

Situata te Napoli në javët e fundit nuk është më e mira e mundshme.

Të besuarit e Gattusos po gabojnë në kampionat, humbën Superkupën ndaj Juventusit si dhe u eliminuan nga Kupa e Italisë nga Atalanta këtë të mërkurë.

Si rrjedhojë e këtyre rezultatave negative, tifozët napoletanë e kanë humbur toruan dhe kanë zgjedhur t’ia shprehin nga afër mllefin e tyre skuadrës.

Mbrëmjen e djeshme kanë qenë rreth 40 tifozë ultras që janë grumbulluar në hotelin ku po qëndron ekipi në prag të përballjes me Juventusin dhe i kanë fyer të gjithë lojtarët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat