Ancelotti zbulon ëndrrën

Futboll

Ancelotti zbulon ëndrrën

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 21:56
Ancelotti zbulon ëndrrën

Ancelotti zbulon ëndrrën, ja ku shpreson të jetë në 2024-ën!

“Do të më pëlqente të isha këtu kur stadiumi i ri të inaugurohet”.

Carlo Ancelotti, kontrata e të cilit skadon në 2024-ën,  ëndërron një qëndrim të gjatë në drejtim të Everton, aq sa dëshiron të luajë në impiantin e ri të klubit, që ka marrë miratimin nga Këshilli i Bashkisë së Liverpool-it dhe mund të jetë gati për sezonin 2024/25:

“Do të thoshte se kam bërë një punë të mirë, se kontrata nuk është ndërprerë dhe se do të vazhdojë. Jam mirë këtu dhe do të doja të rrija sa më gjatë të jetë e mundur”, ka thënë Ancelotti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat